מפגש 2 על גוף-נפש-רוח. "נשימה לנשמה"

טריילר

//cinema-maalot.co.il/wp-content/uploads/2019/05/מפגש-2.jpg

תקציר

סדרת מפגשים קולנועיים בנושאי גוף-נפש-רוח.

מנחה ומרצה ד"ר אריאל וורנר PHD

מפגשי שיח חווייתיים בליווי סרטים על טרנספורמציה, תודעה, בריאות, רוחניות, אושר, אהבה וחיוניות.

ד"ר אריאל וורנר PhD  בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית, מטפלת, מרצה, מנחה ומלווה תהליכי גוף-נפש-רוח בנקודות צומת בחיים. מומחית בשילוב של כלים של גוף-נפש-רוח לשיפור איכות חיים של מטפלים ומטופלים במעגל החיים והמוות.

2. סרט: Heal להירפא
אנו מורגלים לחשוב שגורלנו נחרץ ושאין ביכולתנו לשנות אותו, שאנו חסרי אונים מול האירועים שפוקדים אותנו לאורך חיינו. אך למעשה יש לנו לעיתים את היכולת לשנות גזירות הרות גורל על ידי הרגשות והאמנות שלנו, מחקרים בשנים האחרונות מגלים שאיננו קורבנות חסרי אונים לגנטיקה ולפרוגנוזות מפחידות
יש לנו השפעה על החיים שלנו יותר ממה שנדמה לנו. הבמאית קלי נונן נפגשה עם אנשים מעוררי השראה שהתגברו על מחלות סופניות ויחד עם מטפלים מתחומים שונים היא חוקרת את כוחה האדיר של הנפש לריפוי עצמי
ארה"ב, 2017, 108 דקות, אנגלית, תרגום לעברית
בהשתתפות: דיפאק צ'ופרה,ברוס ליפטון, מריאן ווילמסון, מייקל בקוויט,גרג ברדן, אניטה מורג'ני, ועוד

הרצאה: "נשימה לנשמה"- על הקשר בין הרפייה וריפוי
שיח חווייתי על יחסי הגומלין בין גוף-נפש ורוח כולל התנסות חווייתית בטכניקות נשימה ומדיטציה המאפשרות הרפייה ושחרור מתחים לשיפור הבריאות הנפשית והפיזית.
מהן האמנות שלנו לגבי בריאות? האם יש לנו אחריות על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו? איך לוקחים אחריות על הבריאות שלנו מבלי לחוות אשמה? איך מתמירים תגובת מתח לתגובת הרפייה כדי לאפשר ריפוי נפשי ופיזי.

  • כל הסרטים בתרגום לעברית

זמני הקרנה

שלישי 16/7/19 19:00