מפגש 4 על גוף-נפש-רוח. איך לאשר את האושר?

טריילר

//cinema-maalot.co.il/wp-content/uploads/2019/05/סרט-שמח-30-7.jpg

תקציר

כל הסרטים בתרגום לעברית

סדרת מפגשים קולנועיים בנושאי גוף-נפש-רוח.

מנחה ומרצה ד"ר אריאל וורנר 

מפגשי שיח חווייתיים בליווי סרטים על טרנספורמציה, תודעה, בריאות, רוחניות, אושר, אהבה וחיוניות.

ד"ר אריאל וורנר PhD  בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית, מטפלת, מרצה, מנחה ומלווה תהליכי גוף-נפש-רוח בנקודות צומת בחיים. מומחית בשילוב של כלים של גוף-נפש-רוח לשיפור איכות חיים של מטפלים ומטופלים במעגל החיים והמוות.

4. סרט: הסרט השמח THE HAPPY FILM
https://youtu.be/95mkXnn_HQU
ארצות הברית 2016, 95 דקות, אנגלית, כתוביות בעברית ובאנגלית
"לא יתכן שזה הכל" – הזמזום הטורדני הזה סירב להרפות מהמעצב האוסטרי סטפן זגמייסטר. החיים שלו נראו מושלמים: משרד מצליח משלו בניו יורק ויצירה בלתי פוסקת, בין השאר, עם אמנים נודעים כמו הרולינג סטונס. אבל הזמזום! זגמייסטר החליט לנסות לרתום את כישורי העיצוב שלו ולעצב מחדש את עצמו. הוא התמסר לשלוש שיטות שונות לחיפוש אחר האושר: מדיטציה, טיפול פסיכולוגי ותרופות פסיכיאטריות. הוא מדד, רשם ודיווח בקפידה על תחושותיו ומחשבותיו, הכין רשימת מטלות ונתן לעצמו ציונים על הביצוע. אלא שלהבדיל מניסויים במעבדה, גורמים בלתי צפויים כמו אהבה, סקס ומוות חוללו שמות בדו"חות המעקב הקפדניים אך גם פתחו בפני זגמייסטר אופקים חדשים. המעצב המוכשר, המקסים והמתוסבך יצר סרט צבעוני ונדיר כמו שרק מעצב יוצא דופן יכול ליצור, משעשע ומלא חיים, חיים שבהם זמזומים טורדניים לא בהכרח מאיימים על האושר.

הרצאה: איך לאשר את האושר?
מה צריך כדי להיות מאושר ומתי זה יקרה? מזה זה אושר והאם זה משהו שצריך לחפש בתוכנו או מחוצה לנו כדי 'להשיג אותו'. הרצאה חווייתית בגישה רב תרבותית אשר תציג מחקרים וידע מעשי מעולם הפסיכולוגיה, סוציולוגיה, פילוסופיה-רוחניות והרפואה על מהות האושר. נתנסה בכלים פרקטיים להתבוננות אחרת על האושר.

זמני הקרנה

שלישי 30/7/19 19:00