מפגש אחרון על גוף-נפש-רוח. אהבה, חיים ומוות. שלישי 13/8/19 19:00

טריילר

//cinema-maalot.co.il/wp-content/uploads/2019/05/מפגש-אחרון.jpg

תקציר

מפגש מיוחד אחרון בסדרה בהשתתפות ד"ר אריאל וורנר ואילת מאיר. מחיר אחיד לכולם 50 ש"ח

סדרת מפגשים קולנועיים בנושאי גוף-נפש-רוח.

מנחה ומרצה ד"ר אריאל וורנר 

מפגשי שיח חווייתיים בליווי סרטים על טרנספורמציה, תודעה, בריאות, רוחניות, אושר, אהבה וחיוניות.

ד"ר אריאל וורנר PhD  בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית, מטפלת, מרצה, מנחה ומלווה תהליכי גוף-נפש-רוח בנקודות צומת בחיים. מומחית בשילוב של כלים של גוף-נפש-רוח לשיפור איכות חיים של מטפלים ומטופלים במעגל החיים והמוות.

מוזמנים להקרנת הסרט היחודי שמתאר את חייו של סטיבן ג'נקינסון. ג'נקינסון הוא הוגה מיוחד ופואטי, שחי ביערות קנדה ומלמד שם. ג'נקינסון ליווה מעל 1000 איש ברגעיהם האחרונים והוא קורא לנו לפקוח את העיניים בכל הקשור למוות ולכן גם לחיים. המסר שלו מעורר השראה ונוגע לכל אחד מאתנו, בכל שלב ובכל גיל.

ד"ר אריאל וורנר ואילת מאיר

הסרט ילווה בהרצאה של ד"ר אריאל וורנר אשר תארח את אילת מאיר, מנחת טקסי אבל שתדבר על התעוררות אל מעגל החיים בתרבויות שונות.
לאחר ההקרנה הקהל מוזמן למעגל שיח.

סרט: Grief Walker מלווה רוחני למוות

בימוי: טים ווילסון, ארץ מקור: קנדה 2009.  משך 70 דקות. אנגלית, תרגום לעברית

הבימאי טים ווילסון יצר דיוקן מופלא של חברו ג'ינקינסון ועבודתו המיוחדת: ליווי אנשים לקראת מותם. ספור המסגרת לסרט הוא מאבקו האישי של הבימאי ווילסון והתכחשותו למוות, כשמצא עצמו מתמודד עם מחלה קשה .

בעזרת שימוש יפהפה בצילומי הטבע הארעי, וילסון מתעד את עבודתו של גי'נקינסון עם אנשים על סף מוות, בעודו מאתגר אותו בשאלה כיצד המוות הפך להיות ערש אהבתו לחיים. הסרט טווה תמונה מעוררת השראה על אדם יוצא דופן ומשאיר אותנו עם תובנה עמוקה יותר לגבי החיים והמוות.

 הרצאה: אהבה, חיים ומוות: התבוננות ייחודית על מעגל החיים והמוות.

עד כמה אנחנו מודעים לארעיות הפיסית שלנו? ומה הקשר בין המודעות הזו לאיכות החיים שלנו? למה חשוב להסכים למות כדי לחיות ולהבין שהמוות איננו ההפיך מחיים. הרצאה על ההשלכות של 'חרדת המוות' ברמה האישית והחברתית, על התייחסות מעצימה לסוגיות של סוף החיים ועל הקשר בין אהבה, חיוניות ומוות.

  • כל הסרטים בתרגום לעברית

זמני הקרנה

שלישי 13/8/19 19:00