מפגש על גוף-נפש-רוח. מיינדפולנס וקפיטליזם- הילכו השניים יחדיו?

טריילר

//cinema-maalot.co.il/wp-content/uploads/2019/05/מהפכה-5.jpg

תקציר

עקב אירוע באולם בוצעו שינויים במועדי ההרצאות הרצאה זו תתקיים ב- 8/8/19 בשעה 19:00

סדרת מפגשים קולנועיים בנושאי גוף-נפש-רוח.

מנחה ומרצה ד"ר אריאל וורנר 

מפגשי שיח חווייתיים בליווי סרטים על טרנספורמציה, תודעה, בריאות, רוחניות, אושר, אהבה וחיוניות.

ד"ר אריאל וורנר PhD  בפסיכולוגיה טרנספרסונאלית, מטפלת, מרצה, מנחה ומלווה תהליכי גוף-נפש-רוח בנקודות צומת בחיים. מומחית בשילוב של כלים של גוף-נפש-רוח לשיפור איכות חיים של מטפלים ומטופלים במעגל החיים והמוות.

  1. הסרט: מהפכת המיינדפולנס.

Mindfulness Revolution

בימוי: סמואל סטפן, ניק אוקלייץ, 2015, 58 דקות, גרמנית, אנגלית, תרגום לעברית

בחיינו היום אנו מוטרדים ללא הרף, מבקשים לחיות ללא לחץ, להספיק הכול, ולהיות יצרניים בעבודה. בכדי לעזור לעובדים להתמודד עם ימי עבודה מאד ארוכים ועם התביעה ליצרנות ומקוריות . חברות הענק של המאה ה-21 כגוגל וסאפ הביאו את מדיטציית המיינדפולנס לגורדי השחקים הנוצצים. על העובדים לעבור סדנאות מיינדפולנס כחלק מיום העבודה הרגיל שלהם אך השאלה האם אין זו סוג תרמית? האם מדיטציה אמורה ויכולה לבוא בקנה אחד עם ערכים של כסף, יצרנות? וכוח? או האם מיינדפולנס זוהי מדיטצייה שמכוונת לרוחניות והומניזם בלבד.

 6.  הרצאה: מיינדפולנס וקפיטליזם- הילכו השניים יחדיו?

מה זה מיינדפולנס? איך עושים את זה? ואיך ולמה לשלב את זה בעולם העסקים? הרצאה חווייתית על היעילות של מיינדפולנס להפחתת מתחים בעולם הקפיטליסטי ועל המורכבות של שילוב כלים תודעתיים רוחניים במרדף החיים בעולם המודרני. הרצאה תציג את יחסי הגומלין בין רוחניות, תודעה וכסף. נדון בשאלה: האם הם עומדים בסתירה או בהרמוניה?

  • כל הסרטים בתרגום לעברית

זמני הקרנה

חמישי 8/8/19 19:00